طراحی لوگو آنلاین بدون هیچ دردسری! بگذارید حرف آخر را اول بزنیم، فقط با 399 هزار تومان می توانید یک لوگوی کاملا اختصاصی داشته باشید! جالب است نه؟ با پارسیدان همراه باشید.
چگونه این کار را می کنیم؟

  • در ابتدا هویت کسب و کار شما را می پرسیم
  • بعد رنگ کسب و کار شما را جویا می شویم
  • سپس 10 لوگو طراحی شده برای انتخاب برای شما فرستاده می شود
  • در آخر بعد از نایید لوگوی نهایی، لوگو طراحی شده به صورت فایل های jpg ، png ، pdf در اختیارتان قرار خواهد گرفت!

همین حالا برای ثبت سفارش خود با پارسیدان از طریق واتساپ یا تلگرام در ارتباط باشید.

مزایای طراحی لوگو آنلاین چیست؟

رشد و کسب و کار اولین تصویر آخرین تصویر است

باید لوگوی شما به اندازه کافی به یادماندنی باشد تا فورا به ذهن مخاطبان سپرده شود، اگر مخاطبان با دیدن آرم شما جذب شما شوند یعنی شما به کارخانه ای پولساز تبدیل خواهید شد.
لوگویی که به خوبی طراحی شده باشد، موجب می گردد که مشتری ترغیب به استفاده از محصولات شود و هیجان او را برای استفاده از آن محصول و یا خدمت  افزایش دهد، مخصوصا اگر برندی باشد که به تازگی پا به عرصه بازار گذاشته باشید.اگر آرم شما از دید افراد جذاب باشد خیلی راحت می توانید مخاطب و حتی در بسیاری موارد سرمایه گذارانی را برای شرکت خود پیدا کنید و هر روز به اعتبار خود در میان مخاطبان بیافزایید و آرم نقش بسیار مهم و قابل توجهی در ساختن ارتباط با مخاطبان برقرار می کند. برای طراحی لوگو آنلاین پارسیدان کنار شماست!

شناسایی برند و نام تجاری

ساخت برند به عوامل بسیاری بستگی دارد ولی یکی از آنها هویت برند و آگاهی از برند است  که برای ساخت آن نیاز به لوگو داریم تا مردم بتوانند ما را با تصویری و یا کاراکتری بشناسند. لوگوها در آگاهی از برند به مصرف کننده کمک می کنند و اگر به شدت  و به طور پیوسته آن را در تبلیغات مختلف ببینند یک تصویر بصری از آن محصول و یا خدمت را در ذهن مصرف کننده ایجاد می شود. البته نباید فراموش کرد که نام شرکت و یا احتمالا شعار بازاریابی را بهتر است به لوگوی خود اضافه کنید تا مخاطبان بتوانند سریعا با شما ارتباط برقرار کنند و خیلی راحت بتوانند با نامی که از خود در لوگو یاد کرده اید شما را در اینترنت و یا در شبکه های اجتماعی بیابند.

شخصیت سازی

که اولین چیزی که دوست دارید مخاطبان درمورد شما فکر کنند چیست؟ دوست دارید آنها چه واژه و کلمه ای را از شما به ذهن بسپارند؟  می توانید در ایتدا برای نشان دادن شخصیت خود از لوگو استفاده کنید، آرم این شخصیت را با کمک اشکال و رنگ های مختلف  برای مصرف کنندگان به صورت جذاب نشان می دهد، به عنوان مثال با کمک رنگ روشن در طراحی لوگو می توانیم اصالت را نشان دهیم و یا تصویری از خود بسازیم،  به عنوان مثال سرعت، چابکی و یا اعتماد را نشان دهیم و زمانی که مخاطبان آن را می بییند این احساس را در مورد شخصیت ما دریافت کنند.

هویتی مجازی با طراحی لوگو آنلاین

هر لوگو ماهیت کار شما را نشان می هد، و به همین علت است که باید نماینده خاص و کلی از کار شما باشد.می توانید توانایی خود را برای حضور اینترنتی با یک آرم متمایز افزایش دهید. با تمام خلاقیت هایی که در طراحی یک وبسایت به خرج می دهید و آرمی چشم گیر، شناسایی سایت خود را از رقبا راحتتر کنید. نباید فراموش کنید که با طراحی آرمی خوب، افراد را وفادار می سازید. البته به موارد دیگر هم  برای این وفاداری نیاز است از جمله مطالب خوب، ارائه خدمات و محصولات با کیفیت اما یکی از این موارد داشتن لوگوی خوب است چراکه افراد با دیدن امضای شما (لوگو) شخصیت شما را شناسایی می کنند.
همچنین در پایان ایمیل ها، حتما لوگو را به عنوان امضای خود قراردهید زیرا لوگو در پایان ایمیل بسیار در معرض دید افراد قرار می گیرد حتی اگر این ایمیل حال تبلیغاتی داشته باشد زیرا وجود لوگو امکان دارد باعث شود که به دنبال شما در دیگر شبکه و کانال ها و یا حتی محصولات شما در فروشگاه بگردند.

استراتژی بازایابی

بهتر است نشانه و اثر خود که همان آرم شما است را در بر روی تمام وسایل مانند سربرگ و تمامی ملزومات اداری، روزنامه، مجلات، بیلبورد و تبلیغات محیطی،  هدایای تبلیغاتی، لباس فرم پرسنل و …. قرار دهید. این برچسب موثر را در تلاش های بازاریابی خود استفاده کنید. به عنوان مثال اگر در شبکه های اجتماعی حضور دارید و خدمات و یا محصولات خود را معرفی می کنید سعی کنید آرم خود را در عکس آنها استفاده کنید و در برند سازی خود نیز با لوگو به پیشرفت خود و برندتان کمک کنید.

جلوتر از رقبا

با طراحی خوب آرم می توانید از رقبایتان جلوتر باشید چراکه با توجه به مواردی که در بالا گفته شد وقتی مردم شما را بیشتر ببینند و جذابیت برای آنها داشته باشید پس در دیدشان جز بهترین ها بشمار می آیید و در نتیجه از همه پیشی می گیرید و به راحتی همکاران خود را با کمک خلاقیت در محصول، خدمات و تمایز در لوگو پشت سر می گذارید و خود صدر نشین کسب و کارتان می شوید. لوگو راهی برای شناسایی شما از دیگر رقبا است. مردم رنگ و آرم شما را به ذهن می سپارند و سپس شما را میان دیگر افراد پیدا می کنند.
برای ثبت سفارش و طراحی لوگو آنلاین با پارسیدان از طریق واتساپ یا تلگرام در تماس باشید.
تماس با ما: 09212032364 –  در واتس آپ و تلگرام هم فعال هستیم!