اگر هنوز به قدرت تولید محتوای وب سایت پی نبرده اید، با ما همراه باشید! ما به جرئت به شما یگوییم که تنها را بالا بردن یک وب سایت استفاده از تولید محتوای با کیفیت و مناسب است که افراد زیادی از آن استقبال کنند. وقتی یک محنوا نویس خوب با یک سئوکار تجربه دار برای شما در وب سایت هایی که دارید محتوا تولید کنند رسما برده اید و در صفحه اول گوگل یک خانه همیشگی صاحب می شوید.

پارسیدان با کمک یک تیم بسیار حرفه ای که پروژه های بسیاری از سر گذرانده اند و در مدت زمان دو الی سه ماهه شما را در صفحه اول گوگل به مخاطب معرفی می کنند، اینجاست تا به کسب و کار شما رونق بسیاری ببحشد.

چرا باید تولید محتوای وب سایت حتما سئو شود؟

به یک دلیل بسیار ساده، چون هدف شما این است که در صفحه اول گوگل جا خوش کنید! سئو تکنیک هایی است که ترافیک سایت شما را به نحو احسن بدون هیچ تقلبی بالا می برد. و از این رو به موتورهای جستجو ثابت می کند محتوا محبوب است و باید به آن جایگاه داده شود. پارسیدان روش های خاص و کاربردی خود را دارد که با کمترین هزینه شما را به چیزی که انتظار دارید می رساند!

ما بهترین استراتژی ها را تولید می کنیم!

پارسیدان را دست کم نگیرید، هرچند که تازه متولد شده اما یک تیم حرفه ای در این مجموعه مشغول به کار هستند که چند سال است در این زمینه تجربیات بسیاری به دست آورده اند، ما بهترین استراتژی ها را برای هر کسب و کاری می سازیم که منجر به موفقیت خواهد شد.

هزینه تولید محتوا چقدر است؟

هزینه تولید محتوای وب سایت به دو عامل بسیار مهم بستگی دارد،

  1. کلمات کلیدی شما چقدر رقابت داشته باشد.
  2. موضوع تولید محتوا شما چه باشد.

وقتی این دو گزینه حل شود به یک پاسخ حدودی درباره هزینه می رسیم. البته فراموش نکنید که پارسیدان در خصوص قیمت بسیار منصفانه عمل کرده و رضایت شما را اصل اصلی پیشرفت خود می داند.

چگونه سفارش تولید محتوا برای سایت خود را در پارسیدان ثبت کنیم؟

کافیست در واتساپ یا تلگرام برای ما پیغام بگذارید تا کارشناسانمان در کمترین زمان ممکن سفارش شما را ثبت کنند و بعد منتظر تماس از سوی ما دریافت اطلاعات بیشتر باشید.

 

تماس با ما: 09212032364 –  در واتس آپ و تلگرام هم فعال هستیم!