در دنیای امروزی ما تولید محتوا در اینستاگرام زمانی اهمیت چیدا می کند که بدانیم افراد بسیاری هستند که وقت خود را در اینستاگرام می گذرانند و شما می توانید از این فرصت برای برندینگ و کسب درامد بیشتر استفاده کنید. واقعا اهمیت دارد که مشتری هایی داشته باشید که در اینستاگرام شما را دنبال کنند و با شما ارتباط برقرار کنند، زیرا اگر در محتوا نویسی در صفحه کسب و کارتان حرفه ای باشید اینستاگرام می تواند مخاطب های واقعی را به شما برساند.

از چه روشی استفاده کنیم؟

حالا می‌دانیم هدف از تولید محتوا چیست. اما از چه نوع محتوایی باید استفاده کنیم؟ عکس، متن یا ویدیو… اصلا چه موضوعاتی را باید مطرح کنیم؟ پاسخ به این سوالات در ابتدای کار کمی سخت است. شما نیاز دارید مدتی را به تست کردن انواع محتوا و بررسی نتایج آن بگذرانید. اما به طور کلی باز هم جواب دادن به چند سوال می‌تواند به شما کمک کند. پارسیدان اینجاست تا به شما کمک کند در تولید محتوا به بهترین شکل عمل کنید. ما با شناسایی بازار هدف شما با تولید محتوای مرتبط به حرفه ای دیده شدن شما کمک می کنیم.

تولید محتوای مناسب، راهی برای افزایش محبوبیت

اینستاگرام به عنوان یکی از مهم ترین برنامه‌ های ارتباطی در ایران است که افراد با استفاده از این برنامه به خرید محصولات مورد نظر خود می پردازند. ظرفیت بالای این برنامه باعث شده اهمیت تولید محتوایی که مناسب با حیطه کاری شما باشد، پر رنگ شود. محتوا سازی در اینستاگرام اهمیتی فوق‌العاده دارد زیرا محتوای با کیفیت و مناسب، به نوعی نشان دهنده ارزش مخاطبین برای شماست.
به هر میزان که می‌ توانید تعداد فالوور های خود را بالا ببرید. با افزایش فالوور می ‌توانید این توقع را داشته باشید که کسب‌وکارتان رونق گرفته و به دنبال آن با سود بیشتری مواجه خواهید شد. ما به شما پیشنهاد می ‌کنیم برای داشتن محتوایی ناب، جذاب و مناسب از متخصصین این امر مشاوره لازم را دریافت دارید.

یکی از نکات جالب توجه این است که مدیریت شبکه‌ های اجتماعی به هیچ عنوان کاربرد اقتصادی و بیزینس ندارند و تنها برای ارتباط میان افراد ساخته شده است. اما اینستاگرام از این مقوله مستثنا است. بسیاری از افراد برای پیدا کردن پیج مناسبی برای خرید اینترنتی به این برنامه رجوع می ‌کنند. دلیل این امر را می توان در محتوای اصولی جستجو کرد. ارائه اطلاعات مناسب، محتوای ناب و عکس‌ های جذاب می ‌تواند پیج شما را به صفحه ‌ای پر بیننده و جذاب تبدیل کند.

انواع خدماتی که در تعیین قیمت تولید محتوا در اینستاگرام تاثیر دارد:

  • استوری
  • تصاویر اختصاصی
  • محتوای با کیفیت
  • استوری و هایلایت ها

تعرفه پکیج های تولید محتوای اینستاگرام

تعرفه تولید محتوا در هر شرکتی با دیگر شرکت ها به دلیل خدماتی که ارائه می‌دهند متفاوت است. اما پارسیدان بهترین قیمت ها را برای ارتقای کسب و کارهای شما در نظر گرفته است. ما هشتگ ها و راه راه پیدا کردن به اکسپلور اینستاگرام را بلدیم و با تحلیل رقبای شما بهترین ها را رقم می زنیم. کافیست با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

1: تولید محتوا برای تصاویری که شما ارائه می دهید: هر ماه 30 محتوای حرفه ای برای پست و 15 استوری با تصاویری که ما ارائه می دهیم با تدوین هشتگ های مربوطه: یک میلیون تومان

2: تولید محتوا برای تصاویری که خودمان ارائه می دهیم: هر ماه 30 محتوای حرفه ای برای پست و 20 استوری با تصاویری که ما ارائه می دهیم با تدوین هشتگ های مربوطه: یک و نیم میلیون تومان

3: تولید محتوای حرفه ای با تصاویر و استوری هایی که خودمان ارائه می دهیم: پاسخ دادن به کامنت ها، طراحی هایلایت های حرفه ای متناسب با کسب و کارهای شما، 30 پست ماهانه + 20 استوری : دو میلیون تومان

 

تماس با ما: 09212032364 –  در واتس آپ و تلگرام هم فعال هستیم!