تبلیغات بدون وب سایت یکی از نوین ترین روش های بازاریابی و برتدینگ است. اگر وب سایت ندارید و حوصله این که به دنبال مراحل سایت زدن بروید را ندارید ما بدون وب سایت شما را به کسانی که در موتورهایی جست و جوگر به دنبا خدمات شما میگردند را معرفی می کنیم! چگونه؟ یک محتوای خوب و تبلیغاتی از کسب و کار شما در وب سایت خودمان پست می کنیم و بعد آن را در 50 وبلاگ زنده و فارسی با مخاطبین بسیار شیر می کنیم. این کار باعث می شود بدون داشتن وب سایت اسمتان در گوگل بدرخشد و اگر کسی دنبال خدمات شما بود، به راحتی در وب سایت پارسیدان شما را پیدا کند!

وبلاگ چیست؟

یک وبلاگ یک صفحه وب است که افراد نظرات، بررسی یا نوشته ها در مورد یک موضوع خاص و اطلاعات را به اشتراک می گذارد. وبلاگ نویسان ابتدا وبلاگهای خود را به عنوان صفحات نویسنده تکمیل میکنند و سپس بینندگان شروع به اظهار نظر و بحث در قسمت نظرات پست ها میکنند. با این حال در زمان های اخیر، وبلاگ نویسی حرفه ای از سنین کم آغاز شده است و مولفان متعددی موضوعات متفاوت را در وبلاگ ها ی مختلف به اشتراک می گذارند.

شما نیز می توانید وبلاگ ها را در تقریبا در همه زمینه ها از جمله شخصی، حرفه ای، مرتبط با کسب و کار، تحصیلات و تحقیقات و غیره پیدا کنید. در واقع وبلاگ ها در دانشگاه ها، تیم های تحقیقاتی و گروه های علاقه مند در افزایش است. بر خلاف پیش از این که وبلاگ ها توسط افراد نگهداری می شد، این روند در حال حاضر به وبلاگ هایی که توسط نویسندگان متعدد نوشته شده است و محتوا و کیفیت گفتگوهای حرفه ای تر، تغییر کرده است.

تا چند سال پیش، وبلاگ ها حاوی پیام های متنی یا پست های متنی بودند. در حال حاضر وبلاگهای حرفه ای حاوی ویدیو، صوتی و تصویری و غیره هستند و این تجربه ای غنی برای بینندگان است. شرکت های بازاریابی از این وبلاگ ها برای ایجاد نام تجاری و تبلیغات آنلاین یا لینک سازی استفاده می کنند.

وقت ندارید؟ نمی خواهید زیاد هزینه کنید؟  تبلیغات بدون وب سایت بهترین روش تبلیغات برای شماست!

ما به شما کمک می کنیم با کوتاهترین زمان ممکن تبلیغات خود را در فضای مجازی مشاهده کنید و هزینه ای بسیار کم در گوگل و دیگر موتورهای جستجوگر به کسانی که واقعا به شما نیاز دارند برسید.

با پارسیدان تماس بگیرید یا از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید! کافیست با پارسیدان از طریق تلفن، واتساپ یا تلگرام در ارتباط باشید تا سفارش خود را ثبت کنید.

پکیج های وبلاگ

1: انتشار 4 مطلب تبلیغاتی به صورت ماهانه با فواصل زمانی یکسان و اشتراک گذاشتن آن در 50 وبلاگ فارسی: 399 هزار تومان

2: انتشار 10 مطلب تبلیغاتی به صورت ماهانه با فواصل زمانی یکسان و اشتراک گذاشتن آن در 50 وبلاگ فارسی: 699 هزار تومان

3: انتشار 16 مطلب تبلیغاتی به صورت ماهانه با فواصل زمانی یکسان و اشتراک گذاشتن آن در 50 وبلاگ فارسی: 899 هزار تومان

 

 

تماس با ما: 09212032364 –  در واتس آپ و تلگرام هم فعال هستیم!